در هر آشپزخانه ای تجهیزاتی مانند کابینت نصب می شود که به وسیله یراق آلات مرتبط نصب می شود. از اساسی ترین قسمت های کابینت آشپزخانه کشو می باشد و نیازمند توجه ویژه است. کشو کابینت در طول روز هزاران بار باز و بسته میشود بنابراین نصب یراق وکشوی بی کیفیت بر روی کابینت علاوه بر ضررهای مالی ضررهای روانی نیز برای صاحب خانه به دنبال دارد. در کابینت های خانه خود برای شیک تر شدن می توانید از تاندم باکس های بدنه دار استفاده کنید. شاید برای شما سوال باشد که تاندم باکس بدنه دار چیست و چه کاربردی دارد؟ حتما ادامه مطلب را دنبال کنید.

ریل تاندم باکس بدنه دار شامل ریل تاندم است که قابلیت هایی همچون آرام بسته شدن و قفل کردن را دارد که بسیار کاربردی است. در قسمت بالای ریل باکس (کشو) وجود دارد که شامل طراحی های بسیار زیبا و جذاب می باشد و مدل ها و گالری های متنوعی دارد. در این وبلاگ قصد دارم شما را با ریل های تاندم باکس بدنه دار ولکاتو که بدنه آنها شامل میله گالری می باشد آشنا کنم.

(ریل تاندم باکس بدنه دار آرام بند میله گالری دار سری A و B ولکاتو )

  • تاندم باکس های میله ای سری A ولکاتو با ارتفاع 16 سانتی متر شامل یک جفت میله گالری مربعی
  • تاندم باکس های میله ای سری A ولکاتو با ارتفاع 21 سانتی متر شامل دو جفت میله گالری مربعی
  • تاندم باکس های میله ای سری B ولکاتو با ارتفاع 15 سانتی متر شامل یک جفت میله گالری دایره ای
  • تاندم باکس های میله ای سری B ولکاتو با ارتفاع 23 سانتی متر شامل دو جفت میله گالری دایره ای (در صورت دلخواه میتوانید یک جفت نصب کنید.)      


*سایزبندی ها*

این ریل ها را در سایزهای 30، 35، 40، 45 و 50 سانتی متر میتوان تهیه کرد.

*ضمانت بی قید و شرط*

از دیگر ویژگی های بارز ریل های ولکاتو ضمانت 5 ساله تعویض بی قید و شرط آن ها میباشد تا کیفیت محصول خود را ثابت و خیال شما را بابت خرید راحت کند.

*حرکت روان و استحکام بی نظیر*

ریل های ولکاتو پس از نصب به صورت بسیار روان حرکت میکنند که سبب افزایش طول عمر کابینت می شود. در حرکت روان این ریل ها به استحکام بالای آنها باید اشاره کرد. فلز بسیار سخت فولاد دلیل استحکام ریل ها میباشد.

مکانیزم آرام بند

تمامی ریل های بدنه دار ولکاتو از جمله تاندم باکس های میله ای به دلیل وجود پمپ در انتهای ریل، مکانیزم آرام بند ارائه میدهد و در هنگام بسته شدن از ایجاد ضربه و سر و صدا در اثر برخورد درب به کشو جلوگیری می کند.

*میزان تحمل وزن*

ریل های سری A با تحمل وزن 50 کیلوگرم و ریل های سری B با تحمل وزن 55 کیلوگرم میباشند.

از شما عزیزان خواستاریم برای سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر از ریل های ولکاتو با شماره زیر در ارتباط باشید.

09201007147