اکسسوری کشو کابینت که در  آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد یکی از امکانتی است که مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است .

که وسیله ای برای نگهداری ظرف و مواد غذایی خشک ، اکسسوری میباشد . مخصوصا کابینت هایی که فضای کمی برای نگهداری وسایل داشته باشند باعث بهم ریختگی در آشپزخانه میشوند و این نکته که شما بتوانید از تمامی فضای کابینت استفاده کنید حائز اهمیت است.

 کابینت ها باید امکاناتی جهت استفاده بهینه از فضا را داشته باشند تا هم نظم و ترتیب در آشپزخانه ایجاد کنند و هم فضای آن را زیباتر نشان دهند.امروزه طراحان و معماران با طرح های نوین خود, گام موثری در زیباسازی محیط آشپزخانه برداشته اند. اکسسوری از جمله طرح هایی ست که به منظور ایجاد فضای بیشتر در کابینت اجرا میشود و علاوه بر زیبایی, بهینه سازی در فضای آشپزخانه را به ارمغان می آورد.


بی شک تا به الان نام برند ولکاتو را شنیده اید و حداقل یکبار محصولات آن را از نزدیک دیده اید.برند ولکاتو برندی اروپایی است و تحت لیسانس کشور ایتالیا قرار دارد. برند خوش نامی که طی سالیان سال فعالیت در عرصه یراق آلات مشتریان زیادی در بیشتر نقاط جهان دارد. شرکت نماآرا تنها وارد کننده و نماینده محصولات ولکاتو در ایران میباشد.محصولات ولکاتو شامل: ریل های تاندم باکس، ریل های تاندم مخفی، لولاهای آرامبند، جک های پمپی و اکسسوری های خاص می باشد.در این وبلاگ به شما چند مدل از اکسسوری های ولکاتو را معرفی میکنیم.سینی قاشق و چنگالاز جنس PVC با کیفیت بالا و ظرافت ساخت و عمری طولانی در رنگ طوسی، مناسب برای کشوهای عمق 50 سانتی متر و با عرض یونیت 50، 60، 70، 80 و 90 سانتی متر به همراه اتصالات کوچک و بزرگ

 

  • تقسیم کننده کشو

این اکسسوری به شما امکان استفاده بهینه تر از فضای داخل کشو را میدهد و به راحتی می توانید از به هم ریختگی وسایل خود در آن جلوگیری کنید. نهایت عرضی که این اکسسوری پوشش میدهد 110 سانتی متر است. در رنگ طوسی عرضه میشود و برای ریل های بدنه بلند از جمله فلزی، شیشه ای و میله ای مناسب است.

  • اکسسوری آشپزخانه کشویی

این طرح و سبک اکسسوری بیشتر برای استفاده بهینه از فضای کافی کابینت و همین طور نظم بخشیدن به فضای انواع کابینت و آشپزخانه تعبیه شده و کاربرد دارد. این سبک اکسسوری به دلیل قرار گرفتن در زیر کابینت و به طور کامل پنهان شدن اکثر اوقات با استقبال زیادی مواجه است.

برند ولکاتو و دگنو دارای چندین طرح از  این ریل های کشویی مخفی آرامبند و تاچ است. علاقه مندان به این ریل های سوپری میتوانند ریل های سوپری ولکاتو و دگنو را در عمق ها و ارتفاع های متنوع و گالری های بسیار زیبا خریداری کنند. لازم به ذکر است که ریل های سوپری ولکاتو قابلیت تحمل وزن 50 و 55 کیلوگرم را دارد.

در عکس های زیر مدل های متنوع ریل های سوپری ولکاتو را مشاهده کنید.