در هر آشپزخانه ای تجهیزاتی مانند کابینت نصب می شود که به وسیله یراق آلات مرتبط نصب می شود. از اساسی ترین قسمت های کابینت آشپزخانه کشو می باشد و نیازمند توجه ویژه است.کشو یک فضای مناسب جهت نگهداری لباس، وسایل شخصی، لوازم آشپزخانه و… می باشد که مکانیزم حرکتی آن به ریل وابسته است. در صنعت کابینت‌سازی، برای اتصال کشو به بدنه از انواع ریل‌های مختلفی استفاده می‌شود که در ادامه به نمونه ای از آن می پردازیم.

ریل های سِری تاندم ولکاتو را می توان در کابینت آشپزخانه ، کمد دیواری ، میز کار ، میز تلویزیون و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار داد. این مدل ریل ها به صورت مخفی طراحی شده اند و در زیر جعبه کشو نصب می گردند و به همین جهت برای استفاده از آن ها می بایست جعبه کشو به صورت کامل ساخته شود. پنهان بودن ریل های تاندم از دید ، ویژگی جذابیست که امکان انتخاب رنگ ها و طرح های مختلف برای کشو را فراهم کرده و دست شما را در طراحی فضاهای گوناگون باز می گذارد.


ریل های سِری تاندم ولکاتو از استحکام و ایستایی بالایی ، حتی در زمان سنگین بودن کشو ،برخوردارند و به همین جهت می توان از آن ها برای کشوهای بزرگ و عریض و همچنین کشوهایی که در ارتفاع بسیار کمی از زمین قرار می گیرند نیز به راحتی استفاده کرد. این ویژگی فضاهای ذخیره سازی بسیار ارزشمندی را در تمام نقاط خانه در اختیار شما قرار می دهد.

حرکت یکپارچه این ریل در حین باز و بسته شدن ویژگی دیگریست که آن را به یک انتخاب ایده آل برای کشوهای عریض و سنگین تبدیل می کند. همچنین این مدل از نوع ریل های Full Extension بوده و به همین دلیل به صورت کامل و تا انتها باز می شود و به خوبی تمام فضای کشو را در اختیار شما قرار می دهد.