لولا گازور آرام بند استیل یک یراق کاربردی است که برای باز و بسته کردن درب کابینت و کمدهای چوبی کاربرد دارد. این لولا چون از جنس فلز استیل است، برای استفاده در بخش های که رطوبت بالایی دارند مانند سرویس های بهداشتی، حمام، سینک آشپزخانه و غیره انتخاب مناسبی است. گفتنی است از آنجا که این یراق دارای آرام بند اشت هنگام باز و بسته شدن درب کابینت هیچ صدای آزاردهنده ای از آن به گوش نمی رسد. باید بدانید برخلاف جنس بدنه لولا گازور، فنر و سیستم پمپ داخلی آن از جنس استیل نیست و از متریال آهن و برنج ساخته شده است. به طور کلی جنس استیل این یراق، نصب ساده و داشتن آرام بند و پیچ رگلاژ است که این محصول را تبدیل به یکی از محبوب ترین یراق آلات کابینت و کمد کرده است.


لولای توکار گریفین با کد G-502 ISS، به گونه ای طراحی شده است که هنگام بسته شدن در یا کشو، کاملا پنهان شود. این ویژگی منحصر به فرد یک ظاهر تمیز و مینیمالیستی ایجاد می کند که زیبایی کلی مبلمان یا کابینت را افزایش می دهد. با از بین بردن نیاز به لولاهای قابل مشاهده، لولاهای مخفی به زیبایی ساده و معاصر کمک می کنند که به طور فزاینده ای در طراحی داخلی مدرن دنبال می شود.

 یکی از مزیت های اصلی این لولا، توانایی آن در فراهم کردن دامنه حرکتی کامل است که به درها و کشوها اجازه می دهد تا با زاویه گسترده باز شوند بدون اینکه هیچ سخت افزار قابل مشاهده ای مانع حرکت آن ها شود. این دسترسی نامحدود دسترسی به آیتم های ذخیره شده در داخل را آسان تر می کند و سازماندهی بدون دردسر را تسهیل می کند.


همچنین بدنه تمام استیل و ضد زنگ این لولا، دوام و عمر طولانی را برای شما به ارمغان می آورد.


🌟لولا آرامبند استیل توکار پایه ثابت گریفین🌟
#GRIFFIN
💫 3 سال گارانتی توسط شرکت نماآرا
💫نوع و مقدار رگلاژ ساده و 5 میلیمتر
💫پمپ فلزی
💫نوع پایه ثابت
💫طول عمر 40.000 هزار بار بازو بسته شدن _ برابر 10 سال
💫 کاور بدنه جهت زیبایی محصول
💫هر یک عدد در یک پلی بگ و هر ۱۰ عدد در کارتن رنگی و هر ۱۰۰ عدد در کارتن اصلی
💫وزن 92  گرم
💫(تماما استیل ضد زنگ )

09201007174

🆔tel: https://t.me/NamaAra
Link: http://nama-ara.com