لولا گازور آرامبند را یکی از انواع یراق آلات پر کاربرد و ضروری برای اتصال درها به بدنه کمد، کابینت و چهارچوب می شناسیم. یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین انواع لولا گازوری را که تولید می کنند، لولا گازور آرامبند است. صنعت کابینت سازی از مهم ترین مواردی است که این نوع یراق آلات را مورد استفاده قرار می دهد.

این نوع لولا کابینت درب کابینت آشپزخانه خود را بدون هیچ گونه زحمتی قادریم باز و بَسته کنیم. عملکرد لولا آرامبند به صورتی است که زمان استفاده از کابینت به هیچ وجه ما را با صداهای ناهنجار و آزار دهنده مواجه نمی کند. در واقع این نام را به دلیل وجود همین ویژگی برای آن انتخاب کرده اند. علاوه بر این، لولا گازور آرامبند آراستگی و زیبایی ظاهری کابینت های آشپزخانه را نیز در حدی بسیار مطلوب حفظ می کند.

مشخصات لولا آرامبند:

سازندگان لولا گازور آرامبند طراحی آن را طوری انجام می دهند که بتوانند مقاومت آن را در سطحی بسیار بالا و عالی قرار دهند. به همین دلیل است که فشارهای وزن درب کابینت به هیچ وجه نمی تواند این ابزارها را دچار آسیب، تغییر فرم دادن و شکستگی کند.

تولید کنندگان پایه لولا  آرام بند را در دو نوع کلیپسی و بدون کلیپس تولید می کنند. ما با خرید انواع درجه یک آن ها از فروشگاه های معتبر می توانیم از قدرت پایه این نوع یراق آلات مطمئن شویم. در واقع باید در انتخاب یراق آلات کابینت به اندازه گزینش دقیق مدل، رنگ و نوع کابینت دقت به خرج دهیم. سایت نما آرا در زمینه فروش این ابزار فعال هستند و بهترین یراق آلات را با خصوصیات زیر به دست شما می رسانند:
انواع لولا گازور مطابق با استانداردهای جهانی
کیفیت بسیار بالا
مجموعه ای کامل از انواع برندهای متنوع درجه یک و اصل
به صورت عمده و با قیمتی فوق العاده به صرفه
فرایند خرید بسیار ساده و بی نهایت سریع

رگلاژ عالی

لولا آرامبند احتمال به صورت ناگهانی بسته شدن در و به وجود آمدن صدای آزار دهنده را به طور کلی از بین می برد. رگلاژ لولا آرامبند را بسیار ساده می توانیم انجام دهیم:
بخش روی درب کابینت: از یک پیچ شیاردار روی لولا استفاده می کنیم.
بخش روی بدنه کابینت: پیچ کشویی روی آن را به کار می بریم.

جنس لولا آرامبند:

ضخامت ورق فلزی را که برای لولا گازور آرامبند به کار می برند، به صورتی انتخاب می کنند که بهترین کیفیت را به آن بدهد. در واقع تولید کنندگان با این انتخاب درست، عملکرد عالی این نوع لولا گازور را برای مدت زمانی طولانی تر به آن می دهند.
سازندگان لولا گازور آرامبند عموماً آهن آبکاری را برای انواع لولا کابینت انتخاب می کنند. اما امروزه تولید کنندگان جنس استیل را به منظور بهره وری بیش تر برای آن ها به کار می برند. آن ها جنس استیل را به عنوان بهترین گزینه برای محیط های دارای رطوبت بسیار بالا، توصیه می کنند.

به شما عزیزانی که به دنبال لولای باکیفیت و با طول عمر بالا هستید این لولاهای آرام بند ولکاتو  فونیکس گریفین ایشیکسان به شدت پیشنهاد میشود.

جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت با شماره های زیر کارشناس فروش تماس بگیرید.

021-45260203

09201007147