ریل تاندم باکس و ریل تاندم :

 طراحی و دیزاین داخلی علاوه بر جذابیت های ظاهری که دارد، نیاز به استفاده از متریال خوب نیز در آن دیده می شود. یکی از مهم ترین بخش های طراحی داخلی، مربوط به آشپزخانه و جزئیاتی است که دارد. یکی از اصلی ترین اکسسوری ها و وسایل موجود در آشپزخانه ها کابینت ها هستند.

به همین دلیل استفاده از ابزار و یراق آلات خوب در کابینت ها اهمیت زیادی دارند. یکی از مهم ترین مواردی که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد، ریل های کابینت و کشو هستند.

ریل ها در انواع مختلف و کاربرد های متنوعی ارائه می شود. با نگاهی بر انواع مدل آن در این نوشته از وب سایت نما آرا به بررسی تفاوت ریل تاندم باکس و ریل تاندم می پردازیم.

تفاوت ریل تاندم باکس و ریل تاندم چیست؟

 ریل تاندم باکس چه قابلیت و کابردی دارد؟ اگر به این سوالات فکر کرده اید قطعا تفاوت بین ریل ها نیز اهمیت پیدا می کند.

البته ذکر این نکته ضروری است که شرکت نما آرا ریل های متنوعی را وارد می کند که اصلی ترین آن ها ریل های تاندم باکس است.

این شرکت ارائه دهنده ریل های تاندم تاندم باکس و تاچ و... در سایز های مختلف است. اما در ادامه با این توضیحات می خواهیم به بررسی تفاوت ریل تاندم باکس و ریل تاندم بپردازیم.

معرفی ریل تاندم:

 یکی از انواع ریل های کشو و کابینت که کاربرد های زیادی دارد ریل های تاندم می باشد.

این ریل ها پس از مدل های ساچمه ای به بازار معرفی شدند. نکته مهم در ارتباط با ریل های تاندم این است که این مدل ریل ها مجهز به سیستم های آرام بند و ترمز هستند.

از این رو می توان در بسته شدن آرام آن ها اطمینان داشت. چرا که زمان بسته شدن با سرعت یا شدت زیاد کشو آٰرام بند بودن مانع از آن می شود که کشو با سرعت برخورد داشته باشد.

از این رو سرعت کم می شود و کشو به آرامی بسته خواهد شد.

در بررسی تفاوت ریل تاندم باکس و ریل تاندم نکات مهم دیگری نیز ارائه می شوند. نکته مهم تر این است که با نصب ریل های تاندم نیازی به قرار گیری دستگیره بر روی کشو ها نخواهد بود.

ریل تاندم باکس دارای مزایای زیادی نسبت به سایر انواع ریل کشو است. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • باز و بسته شدن آسان و روان
  • تحمل وزن زیاد
  • طول عمر بالا
  • نصب آسان

ریل تاندم باکس در انواع مختلفی تولید می شود که هر کدام دارای ویژگی ها و کاربردهای خاص خود هستند. برخی از انواع ریل تاندم باکس عبارتند از:

  • ریل تاندم باکس کوتاه: برای کشوهایی با عمق کم مناسب است.
  • ریل تاندم باکس بلند: برای کشوهایی با عمق زیاد مناسب است.
  • ریل تاندم باکس با آرامبند: دارای سیستم آرامبند است که باعث می شود کشو به آرامی و بی صدا بسته شود.

برای انتخاب ریل تاندم باکس مناسب، باید به عواملی مانند عمق کشو، وزن وسایلی که در کشو قرار می گیرند و نیازهای کاربر توجه کرد.

شرکت نماآرا به عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات ولکاتو علی الخصوص ریل های متنوع آن در ایران با ضمانت بی قید و شرط این اجناس لذت یک خرید مطمئن را برای شما محقق میکند.

جهت تماس با کارشناسان فروش شرکت نما آرا لطفا با شماره های زیر در تماس باشید :

 02145260000

 02177516580