جک پمپی آرامبند یکی از انواع جک های کابینت است که برای باز و بسته کردن درب های کابینت های هوایی استفاده می شود. این جک ها به دلیل داشتن مکانیزم آرامبند، درب را به آرامی و بدون ایجاد صدای ضربه می بندند.

جک پمپی آرامبند از دو قسمت اصلی تشکیل شده است:

  • بدنه: بدنه این جک ها از جنس فلز یا پلاستیک ساخته می شود.
  • پمپ: پمپ این جک ها از جنس پلاستیک یا فلز ساخته می شود و وظیفه آن ایجاد فشار برای باز و بسته کردن درب است.

در داخل پمپ جک پمپی آرامبند، یک فنر تعبیه شده است که در هنگام بسته شدن درب، انرژی پمپ را جذب کرده و باعث می شود درب به آرامی بسته شود.

جک پمپی آرامبند دارای مزایای زیر است:

  • باز و بسته کردن درب را آسان تر می کند.
  • از ایجاد صدای ضربه هنگام بسته شدن درب جلوگیری می کند.
  • طول عمر درب را افزایش می دهد.

جک پمپی آرامبند در انواع مختلفی با قدرت های متفاوت تولید می شود. قدرت جک باید متناسب با وزن درب انتخاب شود. جک هایی با قدرت بالاتر برای درب های سنگین تر مناسب هستند.

جک پمپی آرامبند یکی از یراق آلات پرکاربرد در کابینت سازی است. این جک ها علاوه بر راحتی در باز و بسته کردن درب، از ایجاد صدای ضربه نیز جلوگیری می کنند.


راهنمای نصب جک پمپی

  1. ابتدا به فاصله 1 سانتی متر از کنار و ارتفاع 24 سانتی متر از بالای کابینت، پیم نگهدارنده پایینی را قرار میدیم و با ایجاد سه سوراخ اون رو با استفاده از پیچ های ام دی اف MDF، سرجای خودش فیکس می کنیم. البته برای نصب دقیق تر و بررسی بیشتر ابعاد نصب، می تونید به کاتالوگ همراه محصول سر بزنید.
  2. حالا یک سمت جک رو با اندکی فشار روی پیم پایینی قرار میدیم و بروی اون نصب می کنیم. سپس با استفاده از جک که تو حالت باز قرارش دادیم، محل تقریبی پیم بالایی را که بروی درب کابینت قرار داره پیدا می کنیم و با ایجاد دو سوراخ و با استفاده از پیچ های خودکار، اون رو سرجای خودش فیکس می کنیم.
  3. حالا کافیه قسمت بالایی جک را با کمی فشار سرجای خودش نصب کنیم. کابینت شما آماده استفاده است !
  4. همچنین اگه کابینت شما از قبل جک داره، اما خراب شده و می خواهید جک کابینت را عوض کنید لازم نیست پیم های پایینی و بالایی را عوض کنید و فقط کافیه جک کابینت را عوض کنید. ما دو نوع مکانیزم برای اتصال جک به پیم ها داریم و از این رو نحوه ی جداسازیشون هم متفاوته. تو مکانیزم اول برای جداسازی باید پیچ گوشتی رو روی قطعه ی فلزی بالا و پایین پشت جک اهرم کنیم و سپس جک را از محل اتصال جدا کنیم. تو مکانیزم دوم هم کافیه پوشش پلاستیکی پشت جک در قسمت بالایی و پایینی را در بیاریم و سپس جک را از محل اتصال جدا کنیم

برندهای جک پمپی:

انتخاب برند مناسب موضوع مهمی می باشد که موقع خرید باید به آن توجه کنید تا با گذر زمان این جک ها دچار خرابی نشوند. اکثر برندهایی که در بازار موجود است ساخت کشور چین می باشند که دارای کیفیت خوبی می باشد. با کیفیت ترین و بهترین این برندها عبارتند از :

ولکاتو و گریفین می باشد نماآرا بهترین انتخاب شما در زمینه ی یراق آلات تخصصی کابینت در خدمت شماست

برای خرید جک های پمپی و آرامبند با کیفیت فوق العاده و دارای ضمانت میتوانید با شماره

02145260201*09381007147

تماس حاصل فرمایید