لولای آرامبند گریفین G-518 (GRIFFIN)

معرفی : لولای آرامبند با کد G-518 و با برند GRIFFIN

شرکت نما آرا برای گسترده تر کردن بازار محصولات خود اقدام به اضافه کردن محصولی جدید و منحصر به فرد کرده است. لولای آرامبند برند گریفین کد G-518 با پایه قابل جدا شدن (کلیپسی) و همچنین پمپ بزرگ فلزی همان لولایی است که انتظارش را دارید.

این محصول مناسب درب های 25 میلیمتری است که این موضوع ویژگی دیگر این لولا است. رگلاژ این نوع لولا بیش از 5 میلیمتر است و ضمناً بهمراه کاور روی پیچ ها عرضه می شود. هر جفت لولای آرامبند برند گریفین کد G-518 در یک پلی بگ و هر 100 عدد آن در یک کارتن بسته بندی شده اند. 

فرآیند نصب:

نصب لولاهای آرامبند GRIFFIN کد G-518 برای درب های کابینت ۲۵ میلی متری شامل چند مرحله ساده است:

1 - اندازه گیری و علامت گذاری: موقعیت لولاها را هم روی در و هم روی قاب کابینت اندازه گیری و علامت گذاری کنید و از هم ترازی دقیق آن ها اطمینان حاصل کنید.

۲- سوراخ های پیش از مته: سوراخ های پیش از مته برای پیچ ها در موقعیت های مشخص شده، با توجه به عدم نفوذ کامل از طریق در یا چارچوب.

۳ - اتصالات: با استفاده از پیچ های ارائه شده لولاها را به طور ایمن به در و قاب متصل کنید و اتصال محکم و پایدار را تضمین کنید.

۴ - تنظیم سرعت بستن لولاها: در صورت امکان، سرعت بستن لولاها را براساس اولویت خود تنظیم کنید.

نتیجه گیری:

لولای آرامبند مدل گریفین کد G-518 شرکت نما آرا مناسب برای درب های کابینت ۲۵ میلی متری یک راه حل عملی برای بهبود عملکرد و طول عمر کابینت شما ارائه می دهند. عمل بستن بی صدا، افزایش دوام و ویژگی های کاربرپسند، آن ها را به انتخابی عالی برای هر چیدمان آشپزخانه یا مبلمان تبدیل می کند. با سرمایه گذاری روی این لولاها می توانید از محیطی آرام لذت ببرید، امنیت را برای همه کاربران تضمین کنید و طول عمر دره ای کابینت خود را افزایش دهید. امروزه کابینت های خود را با لولاهای آرامبند ارتقا دهید و تفاوت آن ها را تجربه کنید!

برای اطلاعات بیشتر حتما با واحد فروش نماآرا تماس حاصل فرمایید : 


"شماره های تماس"

021-4526-0000 

021-77516580