معرفی درب REHAU

« جایی که زیبایی با دوام به رخ کشیده می شوند »

به دنیای زیبایی و کارایی با درب های بی نظیر برند آلمانی REHAU قدم بگذارید. این درب استثنایی که با توجه دقیق به جزئیات ساخته شده‌است، زیبایی خیره‌کننده را با دوام بی‌نظیر ترکیب می‌کند و آن را یک انتخاب منحصر به فرد برای محیط‌های مسکونی و تجاری می‌سازد. بیایید در ادامه به ویژگی‌ های فریبنده که درب REHAU را از بقیه برند ها جدا می کند بپردازیم.

  • طراحی بی‌عیب و نقص : 

درب برند REHAU شاهکار طراحی است، که به طور یکپارچه عناصر کلاسیک و معاصر را ترکیب می‌کند تا دربی ایجاد کند که پیچیدگی را به نمایش بگذارد. چه شما یک نگاه سنتی و چه مدرن می‌خواهید، درب PVC برند REHAU طیف وسیعی از سبک‌ها , رنگ‌ها را ارائه می‌دهد وبه راحتی با سلیقه شما هماهنگ می‌شود و هر سبک معماری را تکمیل می‌کند.

  • دوام بی‌نظیر :

درب REHAU توسط متریال با کیفیت ساخته‌شده که این درب ها را دارای دوام استثنایی و طولانی مدت می کند . این ماده از مواد با کیفیت بالا از جمله uPVC پیشرفته ساخته شده‌است و به تاب دادن ، ترک‌خوردگی ، محو شدن و خوردگی مقاوم است. این امر تضمین می‌کند که در شما زیبایی و عملکرد خود را حتی در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی حفظ خواهد کرد و عملکرد طولانی و پایدار را فراهم خواهد کرد.

  • راندمان حرارتی :

درب REHAU برای افزایش بازده انرژی طراحی شده‌است و به شما کمک می‌کند یک محیط زندگی راحت و پایدار ایجاد کنید . ترکیب uPVC آن به عنوان یک عایق طبیعی عمل می‌کند و به طور موثر از انتقال حرارت جلوگیری می‌کند و اتلاف انرژی را به حداقل می‌رساند.

  • سهولت در نگهداری :

 با مشکلات نگهداری مداوم خداحافظی کنید! درب REHAU برای حفظ ظاهر اولیه خود نیازمند کم‌ترین نگهداری است. ساختار PVC آن به شدت به خراش، لکه و تغییر رنگ مقاوم است و باعث راحتی در تمیز کردن بدون تلاش  آن شود. یک تمیز کردن ساده تنها چیزی است که باعث می‌شود در شما به خوبی جدید به نظر برسد.

کاهش صدا :

 نویز خارجی ناخواسته می‌تواند آرامش و آرامش شما را مختل کند. با این حال با درب REHAU می‌توانید یک پناهگاه آرام در فضای کاری یا زندگی خود ایجاد کنید. خواص عایق آکوستیکی عالی آن به کاهش انتقال نویز کمک می‌کند تا محیط آرام‌تر را تضمین کند.

در ویدئوی زیر نمونه ای کوچک  از تست این درب کرکره برند REHAU را مشاهده می کنید : 

قله کیفیت و طراحی را با درب REHAU تجربه کنید . ترکیب زیبایی‌شناسی خیره‌کننده , دوام استثنایی , کارایی انرژی و امنیت افزایش‌یافته , انتخاب مناسبی برای کسانی است که بهترین تقاضا را دارند . 

برای اطلاعات بیشتر لطفا در مورد این محصول لطفا با کارشناسان فروش شرکت نما آرا در ارتباط باشید.

برای تماس روی شماره کلیک کنید :

02145260000

02177516580