جک کابینتی پمپی یکی از پرمصرف ترین یراق آلات مورد استفاده در کابینت است. این جک های پمپی در آشپزخانه هایی که کابینت آن رو به بالا باز می شوند استفاده می شوند. (مثل کابینت های آبچکان یا بالای هود آشپزخانه) جک های پمپی دارای پیچ رگلاژ می باشند که زمان بسته شدن درب کابینت را تنظیم می نماید.

جک های پمپی شامل دو مدل می شوند:

  • جکهای پمپی معمولی
  • جکهای پمپی آرام بند

متداول ترین و ارزان ترین جک درب کابینت جک پمپی معمولی می باشد . جک پمپی هنگام بازکردن درب کابینت نیروی وارده دست شما را چند برابر کرده و باعث سهولت در بازشدن درب خواهد شد. جک های پمپی در 5 مدل با قدرت 60 نیوتن، 80 نیوتن، 100 نیتونن، 120 نیوتن و 150 نیوتن در بازار موجود است.
همان طور که گفته شد در انتهای جک پمپی یک ضربه گیر وجود دارد که به هنگام بسته شدن، درب آرام بسته می شود برای پمپ این جک پیچ رگلاژ در نظر گرفته شده است که زمان بسته شدن درب کابینت را تنظیم می نماید. معمولا جک 100 نیوتن برای یونیت های 70 تا 100 سانتی متر و جک های 120 نیوتن برای یونیت های بزرگتر از 100 سانتی متر استفاده می شود.

معرفی جک پمپی آرام بند

جک های آرامبند مارک گریفین با سه سال گارانتی تعویض توسط شرکت نماآرا از بهترین نوع جک های آرامبند در بازار هستند که دارای تست تاییدیه SGS در خصوص 50 هزار بار استفاده مداوم هستند و با اکسسوری پلاستیکی که دارند این روزها طرفداران زیادی میان یراق فروشان و کابینت کارهای سراسر ایران پیدا کرده است

اگر جک های آرامبند کابینت خانه شما به هر دلیلی معیوب شد به دلیل نصب راحت و آسان این مدل جک ها بهترین گزینه برای تعویض می باشند.

این نوع جک ها پیچ تنظیم سرعت بسته شدن درب را دارا هستند و رگلاژی مطابق با وزن درب را دارند