کشو یک فضای مناسب جهت نگهداری لباس، وسایل شخصی، لوازم آشپزخانه و… می باشد که مکانیزم حرکتی آن به ریل وابسته است. انواع مختلف ریل کشو نظیر ریل غلطکی، ریل ساچمه ای، ریل تاندم، ریل تاندم باکس در بازار موجود است.

شما می توانید با توجه به نوع کاربری کشوی مورد نظر مدل مناسب از ریل کشو را انتخاب کنید.

ریل تاندم آرام بند ولکاتو یکی از انواع ریل کشو است که به صورت ویژه برای کشوهای سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ریل کشو سنگین، نسبت به ریل های ساچمه ای، مکانیزم حرکت پیچیده تری دارد.

ولکاتو جزء یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید انواع یراق آلات همچون ریل کشو است که محصولات خود را با بالاترین کیفیت به بازار جهانی عرضه می کند. همه ی محصولات این شرکت، از جمله ریل تاندم آرام بند دارای 5 سال گارانتی هستند که این ویژگی خیال شما را از بابت کیفیت آن راحت می کند.

ریل کشو تاندم آرام بند سه بعدی، یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت ولکاتو است که از ورق بسیار ضخیم فولاد ساخته شده و مقاومت و قدرت تحمل وزن بسیار بالایی دارد. این ریل کشو مخفی، تا55 کیلو گرم قدرت تحمل وزن دارد و مناسب کشوهای سنگین است.

فول بودن ریل کشو تاندم ولکاتو

ریل های تاندم آرام بند ولکاتو، در دو نوع فول و نیم فول تولید می شوند. منظور از فول و نیم فول چیست؟

معمولا برای انواع کشوهای آشپزخانه، اتاق خواب، کمد و … از ریل استفاده می شود. عمق و اندازه ی هر کشو متناسب با کاربرد آن متفاوت است. مثلا کشو های موجود در آشپزخانه به خاطر نوع کاربری شان عمیق و بزرگ هستند و ما برای استفاده ی بهتر از ظرفیت کشو، نیاز داریم تمام فضای داخل کشو تا انتها در اختیارمان قرار بگیرد. ریل تاندم فول به سبب قابلیت بیرون آمدن تا انتها این امکان را برای ما فراهم می کند. پس فول بودن در ریل تاندم، اشاره به بیرون آمدن ریل تا انتها دارد.

اما ریل های کشویی تاندم نیم فول، به صورت کامل بیرون نمی آید و حدودا ۱۰ سانت از انتهای کشو را در اختیار کاربر قرار نمی دهد. این نوع از ریل ها عموما برای کشوهای اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

مکانیزم آرام بند ریل کشو تاندم

ریل های تاندم مجهز به سیستم آرام بند یا سیستم ترمز بوده، به این صورت که با هر شدتی که کشو شما بسته شود پمپ تعبیه شده در بدنه ی ریل تاندم به خوبی عمل کرده و با استفاده از سیستم ترمز، چند سانتی متر پیش از بسته شدن کامل کشو، سرعت آن را کاهش می دهد، در نتیجه کشو به آرامی بسته می شود. ریل های تاندم به سبب داشتن مکانیزم آرام بند دارای دو ویژگی ایمنی و بی صدا بودن هستند.

قیمت ریل تاندم آرام بند ولکاتو متناسب با سایز ریل متغیر است. برای اطلاع از قیمت دقیق محصول باید ابتدا سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید. این ریل تاندم، در سایز های زیر به فروش می رسد:

 • ریل30سانت
 • ریل35سانت
 • ریل40سانت
 • ریل45سانت
 • ریل50سانت
 • ریل55سانت
  جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت با شماره های زیر کارشناس فروش خانم ابویی تماس بگیرید.
  021-45260203
  09201007147