ریل‌های تاندم دو مدل فشاری و آرام‌بند دارند. کشوهای که بر روی آنها  ریل فشاری نصب می شوند برای باز شدن به دستگیره نیازی نداشته و با کمی وارد کردن فشار باز و بسته می‌شوند. ریل‌های آرام‌بند ، همانطور که از نامشان مشخص است باعث  آرام و بی‌صدا بسته شدن کشو شده و مانع آسیب به بدنه و کشو میشود.از لحاظ اندازه باز شدن کشو  نیز، می‌توان ریل مخفی را به دو نوع نیم فول و ریل تاندم فول تقسیم کرد. در ریل تاندم نیم فول،کشو به طور کامل باز نمی شود، حدود ۱۰ سانتی‌متر کشو در داخل یونیت باقی می‌ماند.  ریل تاندم فول، کشو کامل باز می شود وبه همین خاطر دسترسی به  تمامی جعبه کشو را فراهم می‌کند.

مشخصات ریل تاندم فول آرام بند:

کنترل شدت بسته شدن درب

ریل تاندم فول آرام بند از صدای کوبیده شدن درب کابینت در هنگام بسته شدن جلوگیری می کند و بدینوسیله کشو کابینت و تجهیزات آن طول عمر بالاتری می یابند. در مدل آرام بند این محصول کشو کابینت در انتهای بسته شدن به صورت خودبخود و با حرکتی آهسته و بدون ایجاد سروصدا بسته می شود. این محصول به دلیل ویژگی حرکت نرم و روان مورد استقبال بسیاری از خانه دارانی است که قصد نصب کابینت های مدرن و شیک دارند. همینطور این مدل مورد توجه افرادی با بیماری آرتروز که نباید فشار به دست خود بیاورند یا افرادی که روزانه در محیط کار یا منزل هزاران بار با باز کردن و بسته کردن کشو درگیرند می باشد.

حرکت ثابت و روان

بسیار پیش آمده که در هنگام بسته شدن کشوهای معمولی وسایل داخل  به دلیل شدت بسته شدن درب دچار حرکت و به هم ریختگی شده اند  خصوصا اگر در این کابینت ها وسایل شکستنی همچون لیوان و فنجان چیده باشید مدام نگران آسیب دیدن ظروفتان هستید اما حرکت نرم و روان این ریل بگونه ایست که محتویات چیده شده در آن در حین حرکت کوچکترین تکانی نخواهند خورد و همه چیز ثابت و در جای خود خواهد ماند.

باز شدن کشو تا انتها

ریل تاندم ولکاتو در مدل فول این امکان را به شما میدهد تا با بازکردن کشو تا انتهای آن را در اختیار داشته باشید.

مخفی بودن ریل

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده این محصول مخفی بودن آن است چرا که محصول از زیر به کشو نصب می شود و مکانیزم آن قابل مشاهده نیست.

فضای بزرگتر کشو

با توجه به نصب مخفی این محصول در زیر بدنه کشو در نتیجه فضای بزرگتری برای ساخت کشو در اختیار داریم.

مقرون به صرفه بودن این محصول از نظر طول عمر

با توجه به کیفیت بالای این محصول و طول عمر بالای آن این محصول ارزش هزینه ای که برای آن در نظر گرفته شده است را دارد. از طرفی کارایی و استفاده محصول بگونه ایست که همیشه با آسودگی خاطر از وسایل خود در کشو کابینت یا کمد دیواری استفاده می کنید.

تحمل وزن سنگین

این محصول از پیشرفته ترین انواع ریل می باشد که تحمل وزن بین 30 تا 55 کیلوگرم دارد و می توان سنگین ترین وسایل را در کشوهایی مجهز به ریل تاندم آرام بند فول قرار داد.


ریل آرام بند تاندم( زیرکار) فول مدل H VOLKATO  

  کد: VSHF

5سال گارانتی تعویض بی قید و شرط دارد