جک کابینت:

جک کابینت با جک های کابینتی، از انواع یراق آلات پر استفاده در ساخت کابینت ها و یا اکسسوری و تجهیزات منزل می باشند. جک ها علاوه بر کابینت در انواع وسایل  دیگر مانند جا کفشی ها یا لوازم مشابه مورد استفاده قرار می گیرند. اما با توجه به اینکه قالبا در کابینت ها مورد استفاده قرار می گیرند به جک کابینت معروف هستند.

(Cabinet Jacks) ابزارهایی هستند که به شما در نصب، تعمیر و سازماندهی کابینت‌ها کمک می‌کنند. آنها ابزارهایی قابل تنظیم هستند که معمولاً از فولاد ساخته شده‌اند و قادرند بارهای سنگین را تحمل کنند.


ویژگی های اصلی جک کابینت:


این محصول از جنس های مختلفی طراحی می شود، جنس پلاستیک از مهم ترین جنس های به کار رفته در تولید جک  است. جک کابینت را از جنس فلز نیز می سازند تا درب کابینت به راحتی بسته شود و مشکلی در این زمینه به وجود نیاید. برندهای مختلفی از جک ها وجود دارند که مشتریان با توجه به شناخت برندهای مورد نظرخرید را انجام می دهند.

جک کابینت تحمل نیوتن متفاوتی دارد و با توجه به نوع درب ها از جک های مورد نظر استفاده می شود، طراحی این محصول با کیفیت بالایی صورت می گیرد. رنگ این نوع جک معمولا سفید طراحی می شود. وزن این نوع جک پایین است و یک قلم از این محصول در هر بسته بندی وجود دارد.

انواع جک ها:

جک گازی یا پمپی :

از جک گازی یا پمپی برای درب کابینت‌ استفاده شده و درب کابینت را با بازوی جک ثابت نگه می‌دارد. از انواع جک گازی یا پمپی می‌توان به 80، 100 و 120 نیوتون اشاره کرد که انتخاب آن به وزن و سنگینی درب کابینت بستگی دارد.جک HK:


طراحی جک HK مورد تحسین داوران طراحی بین المللی قرار گرفته است. این جک انعطاف پذیر بوده و برای یونیت‌ دیواری متوسط بسیار ایده آل است. جک HK برای چرخش در جای خود به فضای کمی احتیاج داشته و می‌تواند در قسمت بالای کابینت و یخچال قرار بگیرد. این جک یکی از مقرون به صرفه ترین انواع جک‌ها است.


جک: HK-S
طراحی جک HK-S به‌گونه‌ای است که برای کابینت‌های دیواری کوچک بسیار ایده آل است. این جک بسیار پیشرفته بوده و کار را برای کاربر بسیار راحت کرده است.


جک:HK-XS


جکHK-XS بسیار کوچک بوده و با داشتن کیفیت و قدرت بالا جایگزین بسیار مناسبی برای جک‌های ارزان قیمت است. این جک برای کابینت‌های کم عمق مناسب بوده و نحوه نصب آن بسیار ساده و آسان است.

بهترین مارک جک کابینت قوی:

جک کابینت ولکاتو، جک کابینت بلوم، جک گریفین، اس تی دی، آپاما، فاین، اکسلنت، آما و اوتان از برند های مطرح این زمینه هستند.