در هر آشپزخانه ای تجهیزاتی مانند کابینت نصب می شود که به وسیله یراق آلات مرتبط نصب می شود. از اساسی ترین قسمت های کابینت آشپزخانه کشو می باشد و نیازمند توجه ویژه است. کشو کابینت در طول روز هزاران بار باز و بسته میشود بنابراین نصب یراق وکشوی بی کیفیت بر روی کابینت علاوه بر ضررهای مالی ضررهای روانی نیز برای صاحب خانه به دنبال دارد. در کابینت های خانه خود برای شیک تر شدن می توانید از تاندم باکس های بدنه دار استفاده کنید. شاید برای شما سوال باشد که تاندم باکس بدنه دار چیست و چه کاربردی دارد؟ حتما ادامه مطلب را دنبال کنید.

ریل تاندم باکس بدنه دار شامل ریل تاندم است که قابلیت هایی همچون آرام بسته شدن و قفل کردن را دارد که بسیار کاربردی است. در قسمت بالای ریل باکس (کشو) وجود دارد که شامل طراحی های بسیار زیبا و جذاب می باشد و مدل ها و گالری های متنوعی دارد. در این وبلاگ قصد دارم شما را با ریل های تاندم باکس بدنه دار ولکاتو که بدنه آنها شامل شیشه گالری می باشد آشنا کنم.

ریل تاندم باکس بدنه دار آرامبند شیشه گالری دار سری A و B ولکاتو

  • تاندم باکس شیشه ای سری A ولکاتو با ارتفاع 20 سانتی متر شامل یک ست صفحه شیشه ای

  • تاندم باکس شیشه ای سری B ولکاتو با ارتفاع 23 سانتی متر شامل یک ست صفحه شیشه ای و یک ست میله گالری دایره ای


ریل تاندم باکس کشو مخفی (سوپرمارکتی) آرامبند شیشه گالری دار سری A و B ولکاتو

  • سری A : ریل پروفشنال آرامبند کشو مخفی (سوپرمارکتی) همراه با یک ست شیشه گالری با ارتفاع 20 سانتی متر

  • سری B : ریل پروفشنال آرامبند کشو مخفی (سوپرمارکتی) همراه با یک ست شیشه گالری و یک ست میله گالری دایره ای با ارتفاع 23 سانتی متر


سایزبندی ها

ریل های تاندم باکس و کشومخفی آرامبند شیشه گالری دار ولکاتو فقط و فقط در عمق 50 سانتی متر موجود میباشد.

ضمانت بی قید و شرط

از دیگر ویژگی های بارز ریل های ولکاتو ضمانت 5 ساله تعویض بی قید و شرط آن ها میباشد تا کیفیت محصول خود را ثابت و خیال شما را بابت خرید راحت کند.

حرکت روان و استحکام بی نظیر

ریل های ولکاتو پس از نصب به صورت بسیار روان حرکت میکنند که سبب افزایش طول عمر کابینت می شود. در حرکت روان این ریل ها به استحکام بالای آنها باید اشاره کرد. فلز بسیار سخت فولاد دلیل استحکام ریل ها میباشد.

مکانیزم آرام بند

تمامی ریل های بدنه دار ولکاتو من جمله تاندم باکس های شیشه ای به دلیل وجود پمپ در انتهای ریل، مکانیزم آرام بند ارائه میدهد و در هنگام بسته شدن از ایجاد ضربه و سر و صدا در اثر برخورد درب به کشو جلوگیری می کند.

میزان تحمل وزن

ریل های سری A با تحمل وزن 50 کیلوگرم و ریل های سری B با تحمل وزن 55 کیلوگرم میباشند.

ریل های سری A با تحمل وزن 50 کیلوگرم و ریل های سری B با تحمل وزن 55 کیلوگرم میباشند.

از شما عزیزان خواستاریم برای سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر از ریل های ولکاتو با شماره های زیر در ارتباط باشید.

کارشناس فروش خانم حبیب زاده

021-45260203

09201007147