هم اکنون تولیدکنندگان داخلی و خارجی در رقابت نزدیکی نسبت به هم قرار دارند و تلاششان بر این است با رعایت فاکتورهای کوچک اما تاثیرگذار بتوانند مشتری های بیشتری را ترغیب کنند تا از محصولات آنها بهره ببرند. در این وبلاگ قصد داریم یکی از لولاهای برند فانتونی که به لولای استارپلاس بای فولد مشهور است به شما معرفی کنیم.

" لولا ساده استارپلاس بای فولد تاشو کلیپسی 135 درجه با پایه صلیبی 3D "

یکی از لولاهای بخش A محصولات فانتونی، لولاهای A033 یا همان لولاهای بای فولد هستند که مخصوص یونیت های کنج آشپزخانه هستند. لولاهای بای فولد به تنهایی کارآیی ندارند و حتما احتیاج به یک لولای مکمل زاویه دار با زاویه 160 درجه دارند که مخصوص کنج یونیت های آشپزخانه است که موقع باز شدن، دو درب به صورت متصل به هم باز می شوند.

این لولا از خانواده لولا استارپلاس میباشد با این تفاوت که هیچ گونه پمپ آرام بندی پشت لولا تعبیه نشده است و لولا به صورت ساده است که زاویه بازشویی معادل 135 درجه دارد. روی لولا 3پیچ تنظیم ارتفاع قرار دارد که پیچ انتهایی مخصوص محور Y یعنی 2- و 3+ میلی متر فاصله هر دو درب را نسبت به سطح یونیت عقب و جلو میکند و پیچ جلویی که مخصوص محور X هست یعنی 2+ و 4- میلی متر جای رگلاژ دارد و نهایتا پیچ تنظیم ارتفاع یعنی همان پیچ محور Z که 2+ و 2- میلی متر جای رگلاژ دارد.