در صنعت کابینت‌سازی، برای اتصال کشو به بدنه از انواع ریل‌های مختلفی استفاده می‌شود. یکی از جدیدترین مدل‌های ریل کشویی ریل تاندم مخفی است که با قابلیت‌های بسیار و طول عمر بالا است. مخفی بودن آن‌ها بعد از نصب و ایجاد فضای بیشتر داخل کشو ، ویژگی اصلی این ریل‌ها است.


ریل تاندم چیست و چه کاربرد هایی داردمعرفی ریل تاندم
سومین نسل از ریل‌های کشویی ریل تاندم بود که به بازار معرفی و عرضه شد. در لغت تاندم، به معنای پشت‌سرهم یا پیوستگی است. علت گذاشتن این نام ریل تاندم این است که ،‌تعدادی از ماشین‌آلات داخل این ریل است که به‌صورت پشت‌سرهم و پیوسته حرکت کرده و باز و بسته شدن کشو را ممکن می‌کنند.این نمونه ریل‌های مخفی علاوه بر کشو، برای استفاده در بخش‌های دیگر کابینت مانند سطل زباله توکار، سوپرمارکت کابینت و طبقات کنج مناسب هستند.انواع ریل تاندم چیست؟
ریل‌های تاندم دو مدل فشاری و آرام‌بند دارند. کشوهای که بر روی آنها  ریل فشاری نصب می شوند برای باز شدن به دستگیره نیازی نداشته و با کمی وارد کردن فشار باز و بسته می‌شوند. ریل‌های آرام‌بند ، همانطور که از نامشان مشخص است باعث  آرام و بی‌صدا بسته شدن کشو شده و مانع آسیب به بدنه و کشو میشود.
از لحاظ اندازه باز شدن کشو  نیز، می‌توان ریل مخفی را به دو نوع نیم فول و ریل تاندم فول تقسیم کرد. در ریل تاندم نیم فول،کشو به طور کامل باز نمی شود، حدود ۱۰ سانتی‌متر کشو در داخل یونیت باقی می‌ماند.  ریل تاندم فول، کشو کامل باز می شود وبه همین خاطر دسترسی به  تمامی جعبه کشو را فراهم می‌کند.


 مهم‌ترین ویژگی‌ای ریل تاندم عبارت است از:


حرکت روان
ریل‌های تاندم، یکی از روان ترین و نرم ترین ریل‌های موجود در بازار هستند. از اولین بار بعد از نسب به راحتی حرکت روان آن قابل تشخیص است و باعث افزایش طول عمر و استحکام بالای ریل می‌شود.
مقاومت بالا
ریل‌های تاندم از جنس فولاد سخت است که مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه، رطوبت و زنگ زدگی و حرکت مدام دارد. همینطور ضخامت بالای ریل باعث شده این محصول تحمل وزن‌های بالا تا ۵۰ کیلوگرم را داشته باشد.
 سه بعدی بودن
یکی از قابلیت های ریل‌های تاندم ، نصب آن در داخل دیواره‌های کشو و هم در قسمت زیرین کشو (نصب مخفی) است . این ریل‌ها قابل تنظیم از سه جهت طول عرض و ارتفاع نیز قابل هستند.

در اینجا ریل مخفی ولکاتو رو به شما معرفی میکنیم که یکی از باکیفیت ترین ریل های موجود در بازار میباشد


 ریل آرام بند تاندم( زیرکار) فول مدل H VOLKATO  

  کد: VSHF

5سال گارانتی تعویض بی قید و شرط دارد

 عمق ریل های  قابل عرضه: ۳۰،  ۳۵، ۴۰، ۴۵، ۵۰ و ۵۵  سانتی متر

طول عملکرد پمپ: ۶ سانتی متر

هر ۱۰ ست ریل داخل  یک کارتن

در ۴ جهت قابل تنظیم وزن قابل تحمل: ۵۰ کیلوگرم

با لمس رو لینک https://www.aparat.com/v/AJaI7 میتوانید ویدیو ریل تاندم تاچ ولکاتو را مشاهده بفرمایید

برای ارتباط با کارشناس فروش خانم فغانپور با شما 09381007147 تماس حاصل بفرمایید.