دلیل نام گذاری این ریل ها به باتم مانت؟

ریل کشو باتم مانت یک ریل کشو مخفی (ریل تاندم) یا به اصطلاح باتم مانت است. اصطلاح باتم مانت به این نکته اشاره دارد که ریل در قسمت زیرین کشو و به صورت مخفی نصب میشود. (برخلاف ریل ساچمه ای که در طرفین کشو نصب می شوند.)

به دلیل اینکه ریل های تاندم، زیر کشو سوار میشوند و همچنین به علت ضخامت ورق و قطر بیشتر ریل های زیر کشو نسبت به ریل های ساچمه ای، این ریل هاتحمل وزن بالاتری داشته و برای کشوهای سنگین تر از 20 کیلو کاربرد دارد.

ریل سینکرونایز چیست؟

ریل های سینکرونایز عملکرد یکپارچه دارند و به همین دلیل صدای کمتری تولید میکنند. به این ترتیب زمانی که شما کشو را بیرون میکشید به صورت بسیار نرم و روان حرکت می کند.

منظور از ریل فول چیست؟

ریل های فول تا انتها از بدنه بیرون می آیند و امکان استفاده از تمام کشو را فراهم می کنند اما در ریل نیم فول تقریبا ده سانتی متر از کشو داخل بدنه می ماند.

قفل رگلاژ سه بعدی ریل باتم مانت ولکاتو

ریل کشو باتم مانت سینکرونایز ولکاتو مجهز به قفل تنظیم سه بعدی است. یعنی در بسته بندی این محصول علاوه بر یک جفت ریل، یک جفت کلیپس پلاستیکی نیز وجود دارد. این کلیپس ها پس از نصب ریل، امکان رگلاژ درب کشو را در جهات چپ- راست- جلو- عقب- بالا و پایین ایجاد میکنند و میتوان به راحتی وضعیت درب کشو را تنظیم کرد.

ریل کشو باتم مانت سینکرونایز فول باقفل سه بعدی ولکاتو در ابعاد 30 تا 55 تولید میشود و دارای تحمل وزنی برابر با 55 کیلوگرم می باشد.

ضمنا شرکت نماآرا که تنها واردکننده و نماینده برند ولکاتو در ایران میباشد تمامی ریل های آرام بند را به مدت 5 سال گارانتی میکند.