بسته شدن آرام و بی صدای کابینت های امروزی نکته ایست که در کنار زیبایی و کیفیت آن مورد توجه و اهمیت قرار میگیرد. در نتیجه در زمان انتخاب و ساخت کابینت باید به این نکته توجه شود که از چه یراق آلاتی استفاده می شود تا بهترین عملکرد را در زمان باز و بسته کردن آن به همراه داشته باشد.

در زمینه تولید بسیاری که در زمینه ابزار یراق فعالیت میکنند پیشرفت های قابل توجهی داشته اند از همین رو می توان در میان گزینه های موجود در بازار دست به انتخاب گزینه ای مطلوب، کاربردی و باکیفیت زد.

جک کابینت اونتوس HK-XS بلوم

در دو مدل ساده و تیپ آن (فشاری) قابل نصب است. این جک ها ساخت کشور اتریش هستند. از مهم ترین ویژگی های جک اونتوس HK-XS بلوم میتوان به قابلیت نصب لولا آرام بند برای بسته شدن آرام و بی صدا، قابلیت ترکیب با سیستم TIP-ON (فشاری) به منظور حذف دستگیره، امکان استفاده از 2 جک در دو سمت یونیت در صورت عرض زیاد در، نصب و تنظیم آسان و سریع و همچنین طراحی زیبا در کنار کیفیت فوق العاده این محصول اشاره کرد


جک HK-XS گریفین

جک آرام بند HK-XS برند گریفین جدیدترین محصول شرکت نماآرا می باشد. رنگ این جک استیل است و مانند جک اونتوس HK-XS بلوم قابلیت استپ درب در هر زاویه را دارد. از دیگر ویژگی های این جک کابینتی قابلیت تنظیم قدرت و نصب فوق آسان آن است.

این جک کابینتی دارای قابلیت آرام بند با نصب لولای آرام بند است.

نوع بسته بندی جک هر عدد در کارتن کوچک و هر 20 کارتن کوچک در کارتن بزرگ

دارای قرقره تنظیم برای نصب راحت به درب

در سه مدل سبک ، متوسط ، سنگین بسته به وزن درب

مدل سبک: برای درب های 2 تا 3 کیلوگرم یک عدد جک و برای درب های 3/1 تا 4 کیلوگرم باید دو عدد جک استفاده شود.

مدل متوسط: برای درب های 3/5 تا 4/5 کیلوگرم یک عدد جک و برای درب های 5/5 تا 7/5 کیلوگرم باید دو عدد جک استفاده شود.

مدل سنگین: برای درب های 5 تا 6 کیلوگرم یک عدد جک و برای درب های 6/5 تا 10 کیلوگرم باید دو عدد جک استفاده شود.

کارشناسان فروش شرکت نماآرا آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه یراق آلات اعم از ریل ، لولا ، جک ، درب های کرکره ای هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش هر محصول کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.

021-4526000 داخلی 203

09201007147

09101007147