لولاها یراق آلات مصرفی و پرکاربرد هستند که درب و بدنه کابینت، کمد، ویترین ها و در و پنجره را به هم متصل میکنند. لولا وسیله مفصل داری است که جهت اتصال دو قسمت که یکی از آن ها متحرک است، کاربرد دارد. لولاها در انواع مختلفی تولید می شوند و هرکدام از آن ها در جای منحصر به فرد خود استفاده می شود. از پرکاربردترین لولاها می توان به لولاهای گازر، لولاهای روکار آرام بند، لولاهای توکار آرام بند، لولاهای نیم و نیم، لولا آرام بند 180 درجه اشاره کرد.

در این مقاله قصد دارم شما را با لولاهای توکار و لولاهای روکار آشنا کنم و تفاوت این دو مدل لولا آرام بند پرطرفدار را توضیح دهم.

لولا آرام بند توکار پایه ثابت و پایه کلیپسی

به طور کل پایه لولاها یا به صورت ثابت هستند و به بدنه لولا چسبیدند یا از بدنه لولا جدا می شوند که در این صورت به آن ها لولا کلیپسی هم می گویند. لولاهای توکار نیز دارای پایه ثابت و یا کلیپسی هستند که مناسب برای کابینت های توکار است و بسته به سلیقه کابینت کار می تواند دارای پایه ثابت و یا جداشونده باشد. باز و بسته کردن کابینت هایی که دارای این مدل لولا هستند فاقد هرگونه صدا است. لولاهای توکار آرام بند قیمت بالاتری نسبت لولاهای روکار دارند.

لولا آرام بند روکار پایه ثابت و کلیپسی

لولا روکار دسته ای از لولاها هستند که بر روی درب کمد و کابینت نصب می شوند. این گروه از لولاها برای نصب نیازی به حفاری و سوراخ کردن محیط ندارند و تفاوت لولا توکار و روکار در همین مورد است. انواع لولا روکار حرکت درب را کنترل می کنند و باعث می شوند تا از برخورد محکم درب به بدنه جلوگیری به عمل بیاید.

لولاهای توکار و روکار هم در مدل فلزی و هم مدل استیل تولید می شوند که کاملاً ضدزنگ هستند و در برابر رطوبت و ضربه مقاوم هستند.


بهترین مارک لولا آرام بند روکار و توکار

لولا آرام بند یک کالای پرکاربرد به ویژه در صنعت کابینت سازی است. شرکت های داخلی و خارجی زیادی به تولید این کالا می پردازند و از معروف ترین آن ها می توان به بلوم، ولکاتو، فانتونی، ملونی، فاین، امیت، آما و .. اشاره کرد.

شرکت نماآرا واردکننده و نماینده اصلی و رسمی برندهای ولکاتو، فونیکس، گریفین و ایشیکسان لولاهایی با برندهای نام برده به بازار عرضه میکند که در توضیحات ذیل به معرفی چند نمونه از لولاهای آرام بند روکار و توکار آن می پردازیم.

لولا آرام بند روکار پایه جداشونده و سه بعدی ولکاتو

لولایی بسیار باکیفیت و بادوام، پیچ رگلاژ چرخ دنده ای و قابلیت رگلاژ 7 میلی متری، تأیید تست حداقل 120هزار بار باز و بسته شدن، مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و نمک خوردگی، دارای پمپ پلاستیکی و فلزیلولا آرام بند روکار پایه ثابت موشکی گریفین

لولای چینی درجه یک و کیفیتی بی نظیر، پایه ثابت به شکل موشکی، وزن لولا 94 گرم، دارای 6 فنر بسیار قوی، تأیید تست 60 هزار بار استفاده مداوم (10 سال استفاده)


لولا آرام بند توکار استیل گریفین

لولا آرام بند توکار گریفین علاوه بر مزیت توکار بودن استیل نیز هست و این باعث می شود طرفداران بیشتری پیدا کند. جنس استیل 304، پمپ تمام استیل و ضد زنگ، تأیید تست برای 60 هزار بار استفاده مداوم (10سال استفاده) ، مقاومت 100% در برابر نمک خوردگی و زنگ زدگیبرای خرید هرکدام از محصولات ولکاتو، فونیکس، گریفین و ایشیکسان می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

021-45260000 داخلی 203

09201007147