اکسسوری کابینت یا همان تجهیزات کابینت از جمله لوازمی هستند که به آرایش محیط آشپزخانه در جهتی سازماندهی شده کمک می کنند. ممکن است فضای آشپزخانه شما مساحتی بزرگ یا مساحتی بسیار کوچک داشته باشد که در هر دو مورد چنین آشپزخانه ای نیاز به نصب تجهیزاتی داشته که کاربری آسوده خاطری در این فضا ایجاد کنند. معمولا از محیط آشپزخانه برای سرو غذا، شست و شوی ظروف و آشپزی استفاده می کنیم.همینطور بسیاری از مواد غذایی را در یخچال یا کابینت ها می چینیم تا در هنگام آشپزی یا سرو غذا از آنها استفاده کنیم.

  • مجیک کرنر یا گوشه

این اکسسوری آشپزخانه بیشتر برای فضای دور از دسترس و گوشه کابینت در نظر گرفته شده است. گوشه هایی که عمق زیاد دارند و دسترسی به آن ها سخت است و بهم ریختگی به وجود می آورند نصب این اکسسوری مشکل را حل میکند.

  • اکسسوری سوپرمارکت

که به دو صورت سوپرزمینی و سوپر ایستاده تقسیم میشود. سوپرزمینی به صورت ریلی باز و بسته میشود و انتخابی مناسب برای نگهداری خشکبار، پیاز، سیب زمینی، روغن و حبوبات و .. میباشد.


  • کابینت کنج کشویی (پروانه ای، L شکل)

از فضای بلااستفاده به عنوان فضایی کاربردی میتوان استفاده کرد و برخلاف تصورات بقیه که فقط جای قاشق و چنگال است، بر اساس ارتفاع و اندازه کشوها میتوانید وسایل دیگری را هم داخلش جا بدهید از جمله: ظروف و قابلمه های بزرگتر و ..


  • اکسسوری کابینت "سطل زباله"

سطل زباله علاوه بر آلودگی آشپزخانه روی زیبایی و تمیزی آشپزخانه هم تاثیر منفی دارد. به همین دلیل محلی داخل کابینت برای آن در نظر بگیرید که اصولی ترین محل، نزدیک به سینک میباشد.

  • اکسسوری آشپزخانه کشویی

این طرح و سبک اکسسوری بیشتر برای استفاده بهینه از فضای کافی کابینت و همین طور نظم بخشیدن به فضای انواع کابینت و آشپزخانه تعبیه شده و کاربرد دارد. این سبک اکسسوری به دلیل قرار گرفتن در زیر کابینت و به طور کامل پنهان شدن اکثر اوقات با استقبال زیادی مواجه است.

برند ولکاتو و دگنو دارای چندین طرح از  این ریل های کشویی مخفی آرامبند و تاچ است. علاقه مندان به این ریل های سوپری میتوانند ریل های سوپری ولکاتو و دگنو را در عمق ها و ارتفاع های متنوع و گالری های بسیار زیبا خریداری کنند. لازم به ذکر است که ریل های سوپری ولکاتو قابلیت تحمل وزن 50 و 55 کیلوگرم را دارد.

در عکس های زیر مدل های متنوع ریل های سوپری ولکاتو را مشاهده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 45260203-021 تماس بگیرید.