وقتی برای اولین بار در مورد ریل تاندم مگنتی میشنوید که بدون نیاز به دستگیره باز می شود حتما  به این فکر می کنید که ممکن است دارای یک مکانیزم الکترونیکی داخلی باشد و به ایجاد حرکتی جادویی منجر می شود. اما وقتی طریقه ی نصب و حرکت این ریل جادویی را از نزدیک مشاهده بفرمایید متوجه خواهید شد که  بسیار ساده تر از آن چیزی است که من فکر میکردید.
در کشوهایی که در ساختار خود از ریل فشاری یا  تاندم تاچ استفاده کرده اند از موتور یا باتری برای باز کردن استفاده نمیشود. تنها موردی که برای باز شدن کشو لازم است یک فشارر جزئی با دست است که فنر ریل را فعال می کند. هنگامی که روی کشو را را تاچ می کنیم کشو به سمت می رود و فنر درگیر می شود. در این لحظه فنر کشو را تا حدی رها می کند و کشو باز می شود.  توجه داشته باشید که وزن متحمل شده ی کشو بر قدرت باز شدن کشو تاثیر می گذارد. یک کشو خالی راحت تر از یک کشو که تا لبه پر و سنگین شده است باز می شود
 مزایای ریل تاندم تاچ


نمای صاف بدون دستگیره


وقتی ریل تاندم تاچ نصب می کنید دیگر به دستگیره خطی نیازی نیست، در این حالت کابینت نمایی صاف پیدا می کند
عدم نیاز به تعمیر دستگیره ها


یکی از مزایایی که کشویی که ریل تاندم تاچ دارد عدم نیاز به نصب دستگیره و در نتیجه عدم نیاز به تعمیر دستگیره می باشد
 سازگار با فضا


اگر در هرجایی از خانه که کشو دارید کمبود فضا وجود دارید انتخاب ریل تاندم تاچ می تواند گزینه ای مناسب برای باز کردن فضا باشد
ریل کشو تاندم آرام بند چیست؟


نوع دیگری از ریل های تاندم ، ریل تاندم ارام بند می باشد که هنگام بسته شدن کشو به کمک می آید و چون  در انتهای آن از پمپ استفاده شده است از محکم بسته شدن کشو جلوگیری می کند.

همانطور که از اسمش پیداست این امکان را به کشو می دهد که به نرمی و آهستگی بسته شود. مکانیزم آرام بند در لحظه ای که کشو کابینت در حال پیوستن به جایگاه خود می باشد حرکت کشو را آرام می کند و از محکم بسته شدن درب جلوگیری می کند.این ویژگی عمر کشو کابینت را زیاد میکند.

برای خرید این محصولات ، با کیفیت بالا و با گارانتی بی قیدوشرط با کارشناس ما با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

خانم فغانپور : 09381007147