کابینت آشپزخانه در تمامی لحظات در معرض روغن و مواد غذایی قرار دارد و امکان چربی بستن و آلوده شدن آن نسبت به وسایل دیگر خانه بیشتر است. برخی افراد گمان میکنند تمیز بودن کابینت آشپزخانه هیچ تاثیری در زیبایی آشپزخانه ندارد اما بلافاصله بعد از تمیز کردن آن متوجه میشوند که بسیار موثر بوده است. در این وبلاگ قصد دارم روش های مرتب و تمیز نگه داشتن کابینت را به شما آموزش دهم.

البته باید به این نکته توجه داشت که جنس کابینت در موضوع کثیف یا تمیز شدن آن موثر است. بهتر است جنس مرغوبی انتخاب کنید مخصوصا اطراف سینک ظرفشویی که در معرض رطوبت است. برای این قسمت ها جنسی انتخاب کنید که در برابر آب مقاوم است.

  • روی صفحات کابینت به طور مستقیم آب نریزید و سعی کنید با دستمال نم دار آن را تمیز کنید حتی اگر جنس کابینت شما ضدآب است.
  • روی صفحات کابینت حرارت مستقیم قرار ندهید.
  • از کات کردن و برش دادن مرغ، گوشت و .. بر روی کابینت خودداری کنین. با اینکار علاوه بر اینکه کابینت شما خط و خش می افتد باکتری های زیادی هم در آن قسمت جمع میشود.
  • از لولای مناسب برای درب کابینت استفاده کنید. لولایی که پمپ آن خالی نشود و مدت طولانی برای شما کار کند.
  • از لولاها و ریل های آرامبند استفاده کنید که هنگام بستن درب کابینت با شدت و ضربه بسته نشوند و باعث خوردگی کابینت نشوند.

      اگر دنبال لولای مناسب و باکیفیت هستید ما به شما لولاهای آرامبند ولکاتو را معرفی میکنیم که عمر بسیار بالایی دارند و مقاومتشان در برابر زنگ زدگی و نمک خوردگی عالی میباشد. همچنین لولاهای آرامبند ولکاتو دارای پمپ آلمانی قوی هستند که طول عمر معادل 30 سال استفاده مداوم را دارند.

اگر لولایی میخواهید که هرگز زنگ نزند و استیل خالص باشد به شما لولای تمام استیل ضد زنگ گریفین را معرفی میکنم که شامل 4 سال ضمانت توسط شرکت نماآرا میباشد

معرفی لولا تمام استیل ضد زنگ گریفین

برای ارتباط با کارشناسان فروش شرکت نماآرا و خرید لولا و ریل آرامبند با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

021-45260203