تو این مقاله سعی داریم تا شما رو با ویژگی های برندهای درجه یک و معتبر   ولکاتو و بلوم آشنا کنیم و از بین این دو برند مزایا و ویژگی محصولاتشون  رو  هم بگیم تا برای خرید , یک انتخاب مناسب داشته باشیم تا بتونیم با  استفاده  کردن محصولات درجه یک , لذت بیشتری از زندگی داشته باشیم.

اولین نکته که جز مهمترین نکات هم هست اینه که محصولات ولکاتو تا 5 سال  گارانتی تعویض بی قید و شرط توسط شرکت نماآرا دارند که محصولات بلوم این  ویژگی مهم رو ندارن. همین نکته باعث میشه تا در موقع خرید شما بتونید با  خیال راحت و اطمینان خاطر کامل محصولات ولکاتو رو بخرید و نگرانی بابت  خرابی محصول نداشته باشید.

موضوع مهم بعدی که باز هم جز موارد مهم در  خرید هست قیمت محصولات میباشد. قیمت محصولات بلوم به شدت گرون هستند و  هرکسی توان خرید بلوم را با این قیمت ندارد . اما محصولات ولکاتو با داشتن  کیفیتی هم سطح بلوم اما با قیمتی تقریبا نصف قیمت محصولات بلوم و همچنین با  داشتن 5 سال گارانتی باز هم ولکاتو انتخاب اول برای شماست. 

وقتی از  دور به این دو برند نگاه کنیم میبینیم که ولکاتو از هر لحاظ نسبت به بلوم برتری دارد و یا هم سطح بلوم میباشد پس شما با خرید ولکاتو هم 5 سال  گارانتی میگیرید و هم قیمتی کمتر با کیفیت بالاتر دریافت میکنید و همچنین  تا 5 سال خیالتون از این جهت راحت هست که هر مشکلی پیش بیاد برای محصولات  ولکاتو با داشتن گارانتی این امکان رو دارید تا بی قید و شرط محصولات  خودتون رو عوض کنید.

جهت مشاهده محصولات ولکاتو میتوانید به قسمت  فروشگاه مستر یراق سر بزنید و بیشتر با محصولات ولکاتو آشنا بشید و همچنین  میتوانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا بیشتر  شما رو در این مورد راهنمایی کنن.