یکی از معروفترین برندها در زمینه پیلمر ، برند رها (REHAU) آلمان است که به عنوان بزرگترین شرکت پلیمری دنیا میباشد و ما با افتخار رها آلمان را به عنوان بهترین برند در ایران به شما پیشنهاد میکنیم .

 این پروفیل دارای بیش از ۶ دهه تجربه در توسعه محصولات با مواد مختلف می باشد .تیم رها REHAU با کارشناسان خبره و متخصص به طور مداوم در حال بهبود فرمولاسیون مواد و طراحی قطعات برای تولید محصولاتی خلاقانه تر و با دوام تر از قبل است. شرکت نماآرا مفتخر به نمایندگی این برند مطرح در ایران است و محصولاتی با کیفیت بالا مقاوم در برابر هر گونه تغییر رنگ و خمیدگی و .. به شما عزیزان ارائه نماید.

کرکره رها از چه اجزایی ساخته شده؟

1 - پروفیل حلزونی : مکانیزم حلزونی جمع کننده کرکره های pvc به شما این امکان را میدهد تا از کرکره ها در یونیت هایی با شرایط خاص و قسمت هایی که قابلیت جمع شدن کرکره در پشت کار وجود ندارد استفاده کنید.

2 - ریل قابل انعطاف : این نوع ریل برای درب های کرکره ای که به صورت قوس دار نصب میشود کاربرد دارد و با توجه به قابلیت انعطاف برای هر قوسی کاربرد دارد. این محصول فقط با رنگ سفید عرضه میشود. طول هر شاخه 2/5 متر و در هر بسته بندی 20 شاخه موجود میباشد.

3 - سرپروفیل ترمزدار : با قرار گرفتن در پروفیل دستگیره به منظور حرکت روان در ریل ،رگلاژ و کنترل درب کرکره کاربرد دارد و در بسته بندی 40 تایی قابل عرضه میباشد.

4 - پروفیل دستگیره : پروفیل مورد استفاده برای قسمت دستگیره درب کرکره ای با ارتفاع 5سانتی متر و طول هر شاخه 2/5 متر که در بسته های 8 تایی قابل عرضه است.

5 - پروفیل نبشی : پروفیل شبیه به حروف L جهت استفاده در قسمت بالای درب های کرکره و برای زیباسازی آن به کار میرود. ارتفاع این محصول 4/5 سانتی متر و طول هر شاخه 2/5 متر است که در بسته های 8 تایی عرضه میشود.

6 - ریل گوشه : مخصوص درب کرکره و مکمل نقش ریل بالدار در مکانیزم کرکره میباشد که عمل هدایت آن به پشت یونیت را انجام میدهد. این محصول در بسته بندی 40 تایی قابل عرضه میباشد.

ویژگی های درب کرکره ای رِها

- ثبات رنگ بسیار بالا
- تهیه شده از PVC نرم برای جلوگیری از شکسته شدن در هنگام برش
- دارای رنگ های فوق العاده  برای طراحی بهتر و متناسب با دکوراسیون

- اشغال فضای کمتر و مناسب برای طراحی های مبلمان اداری که باز شدن درب بصورت معمولی میسر نیست

- مجهز به دو ترمز برای رگلاژ درب و ثابت نگه داشتن درب در هرجایی که لازم باشد.

- دارای پیشانی و دستگیره همرنگ برای زیبایی بیشتر

- حرکت ساده تر و روان تر و نیز استفاده بهینه از فضا با تکنولوژی برگشت کرکره به فیبر پشت بدنه

- دارای مدل های شیشه ای و تمام آلومینیومی با سیستم نوین که با کمترین فشار، درب باز و بسته میشود.

- امکان استفاده از مکانیزم Spiral (حلزونی) جهت بکارگیری در یونیت هایی با شرایط خاص و قسمت هایی که قابلیت جمع شدن کرکره در پشت کار وجود ندارد.