"جک لمپ" اهرمی است که جهت باز و بسته شدن درب کابینت به کار می رود و این اهرم داخل کابینت نصب می شود. نصب آن داخل کابینت بخاطر حفظ نمای ظاهری کابینت است . این جک ها برای انواع کابینت ها: کابینت های بالا بازشو و پایین  بازشو مورد استفاده قرار میگیرند. این جک ها باعث می شوند درب کابینت ها براحتی باز و بسته شوند.

جک لمپ از جنس فولاد با آبکاری نیکل می باشد. به هیچ عنوان زنگ نمیزد و آسیب نمی بیند. بنابراین قدرت تحمل وزن بالا را داراست. این جک ها به طور معمول آنقدر قدرتمند هستند که استفاده از یک جک برای باز و بسته شدن درب  کابینت کافی است. با این حال بهتر است در خصوص نصب تعداد جک مورد نیاز در هر کابینت، با توجه به بزرگی و کوچکی و وزن درب آن با نصاب صحبت شود.  این جک ها دو کاور موتور دارد، که برای مصرف کننده این امکان را فراهم می کند تا در هرجهت نصب شود. و از دیگر مزایای این جک ها حالت ضربه گیری آن است. در صورتی که کابینت نصفه رها شود درب کوبیده نمی شود و به آرامی بسته می شود. در نتیجه نه کابینت آسیب می بیند نه باعث ایجاد سرو صدا می شود. این ویژگی در قسمت موتور جک تعبیه شده است و قابل تظیم است و میتوانید سرعت آن را کم و زیاد کنید.

جک های لمپ گریفین (HKS) ، با قابلیت نگهداری درب کابینت در هر زاویه ، آرامبند بودن در زاویه کمتراز ۳۰ درجه ، تنظیم قدرت جک توسط پیچ مخصوص، در دو مدل سبک (L)  برای دربهای تا۴ کیلوگرم وسنگین(H) برای دربهای تا۶ کیلوگرم ،در دو رنگ  سفید ونقره ای ، از با کیفیت ترین ومناسبترین انواع جکهای لمپ موجود در بازار میباشد که با قیمتی بسیار مناسب تر از انواع مشابه با گارانتی بی قید وشرط ۳ ساله شرکت نماآرا تقدیم مشتریان محترم می‌گردد